Vyhľadať
Close this search box.

Festival Zručností 2023

Pozývame vás na FESTIVAL ZRUČNOSTÍ 2023

Štátny inštitút odborného vzdelávania v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR Vás pozývajú na FESTIVAL ZRUČNOSTÍ 2023 v dňoch 25. – 29. septembra 2023. ktorý je súčasťou Európskeho roka zručností.

Festival priblíži rôzne pohľady a prístupy k rozvoju zručností na Slovensku, aj na pripravenosť Slovenska na súčasnú dynamiku spoločnosti a ekonomiky, rýchle napredovanie technológií  v ostatných rokoch. Počas celého týždňa sa môžete zapojiť do rôznych vzdelávacích podujatí so zameraním na rôzne zručnosti a diskusií s tvorcami vzdelávacích politík, zástupcami verejných inštitúcií, vzdelávacích organizácií, podnikov, expertmi, lektormi, učiacimi sa a ďalšími, kto majú čo povedať k rozvoju zručností.

FESTIVAL ZRUČNOSTÍ 2023 otvorí konferencia Zručnosti pre našu budúcnosť dňa 25. 9. 2023 v hoteli Park Inn v Bratislave.

V dňoch 26. – 29. septembra 2023 si môžete vybrať z nasledujúcich podujatí:

HARMONOGRAM PODUJATÍ

Rok 2023 vyhlásila Európska komisia za Európsky rok zručností. Jeho cieľom je pomôcť ľuďom získať správne zručnosti pre kvalitné pracovné miesta a podporiť spoločnosti pri riešení nedostatku kvalifikovaných pracovníkov v Európe, ale aj  pri rozvoji zručností dôležitých pre dlhodobý udržateľný rast, konkurencieschopnosť a sociálne spravodlivý ekologický a digitálny prechod.

Skip to content