Search
Close this search box.

Ukáž čo vieš na celoštátnej súťaži v odbore kozmetik a vizážista – Majstrovstvá Slovenska Body Art – Facepainting a Bodypainting

Výstavisko Incheba EXPO Medzinárodný veľtrh kozmetiky a kaderníctva INTERBEAUTY Bratislava bude miestom Majstrovstiev Slovenska stredoškolákov v odborných zručnostiach kozmetičiek a vizážistov Skills Slovakia Body Art – Facepainting a Bodypainting. Podujatie  sa uskutoční 10. novembra od 10:00 do 16:00 za účasti  súťažiacich z celého Slovenska a širokej verejnosti. Celoštátna súťaž v kategórii stredných škôl bude mať témy „Zapletanie copíkov“, „Fantasy make-up“ a Facepainting (aj pre dospelých)  s témou „Príbeh zeme“. Súťažiaci na prvom až treťom mieste získajú významné ocenenia.

V presne určenom časovom limite preukážu účastníci svoje výnimočné odborné zručnosti, predstavivosť, kreativitu, invenciu a cit pre náročné vlasové kreácie a maľovanie na tvár.  Zaujímavosťou podujatia je aj bohatý sprievodný program.

Organizátorom podujatia je Asociácia Bodypainterov Slovenska pod vedením prezidentky PaedDr. Marty Gejdošovej, ktorá je Majsterkou Slovenska Body Art a držiteľkou niekoľkých svetových prvenstiev v kreatívnom make-upe. Súťaž aktívne podporuje niekoľko rokov a teší sa na kreatívne nápady mladých stredoškolákov. Verí, že na súťaži získajú nové skúsenosti, zručnosti a príjemné zážitky. Súťaž podporili aj ďalší partneri a  odborní hodnotitelia z praxe. Metodickým garantom je Štátny inštitút odborného vzdelávania odbor podpory smerovania mládeže. Reklamní partneri – Davines Haircentrum Sk, Dali Art – Maľujme se.cz, SHARMANT Studio s.r.o.

 

 

Skip to content