Search
Close this search box.

Medzinárodný veľtrh cvičných firiem Slovensko 2021 prebehne ONLINE

Na základe zhoršujúcej sa pandemickej situácie na Slovensku sa Medzinárodný veľtrh cvičných firiem Slovenska 2021 v dňoch 15. a 16. novembra 2021 uskutoční celý ONLINE.

Na veľtrh je prihlásených 72 cvičných firiem – 55 slovenských a 17 zahraničných a to z Rumunska, Belgicka, Bulharska, Českej republiky a Španielska. Aktuálny ročník je tematicky venovaný príkladom dobrej praxe mladých podnikateľov. O svoje skúsenosti sa podelí napríklad firma Be Lenka, ktorá vyrába barefoot topánky či Lívia Pastoreková ako coach.

Súčasťou Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem 2021 sú ,samozrejme, súťaže a zaujímavé prednášky. Cieľom je predstaviť, čo sa študenti naučili v rámci podnikateľského vzdelávania. Budú prezentovať kľúčové kompetencie, ako je prezentácia, kreativita, flexibilita, komunikácia, rozhodovanie, robenie záverov, kritické a samostatné myslenie a schopnosť pracovať v tíme.

Cvičné firmy súťažia v kategóriách leták, instagramový post, webová stránka s e-shopom, elektronická prezentácia, reklamný šot a 90 sekúnd vo výťahu.

 Veľtrh môžete sledovať prostredníctvom YouTube –https://www.youtube.com/watch?v=nDB6e6ofBnY

Program Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem Slovensko 2021

Aktuálny katalóg ako aj ďalšie informácie o veľtrhu nájdete na www.sccf.sk

Skip to content