Vyhľadať
Close this search box.

Do Milset Steam Photo Contest sa môžete zapojiť aj z domu

Súťaž Milset Steam Photo Contest 2020 je otvorená. Či už profesionálnym fotoaparátom alebo fotoaparátom v telefóne aj doma môžete zachytiť originálne fotografie a zúčastniť sa. Cieľom súťaže je vytvoriť priestor pre mládež tvorivo vyjadriť, čo pozorujú vo vede prostredníctvom fotografií.

Zapojiť sa do nej môžu mladí ľudia vo veku od 13 do 25 rokov do 1. novembra. Odmenou za prvé miesto je poukaz na 250 eur, súťažiaci na druhom a treťom mieste získajú ročné predplatné časopisu National Geographic. Všetky podrobnosti nájdete na www.spc.milset.org.

Štátny inštitút odborného vzdelávania (ŠIOV) je partnerom  medzinárodnej organizácie Milset, ktorá sa zameriava na popularizáciu vedy a techniky medzi mládežou a na výmenu skúseností formou organizovania medzinárodných vedeckých výstav (ESI, ESE), seminárov, medzinárodných konferencií, vedeckých týždňov, letných univerzít a kempov. Zároveň vydáva publikácie, organizuje študijné cesty a pod.

 Pre ŠIOV partnerstvo  prináša rozšírenie medzinárodných kontaktov, získavanie a výmenu skúseností medzi organizátormi vedeckých a technických aktivít   a medzi mládežou navzájom. Pre súťaž Stredoškolská odborná činnosť partnerstvo umožní účasť víťazov súťaže SOČ na ESI, ESE a iných akciách, za predpokladu spolupráce s inými organizáciami a sponzormi.

Skip to content