Vyhľadať
Close this search box.

Konferencia EPALE

Národná podporná služba EPALE Slovensko Vás pozýva na medzinárodnú konferenciu s titulom

 „Ako motivovať dospelých aby sa učili po celý život?/How to motivate adults to learn throughout life?

Oficiálny program konferencie sa uskutoční dňa 17.3.2022 v čase od 10:00 do 15:00 hod. v priestoroch hotela Falkensteiner v Bratislave.

Cieľom konferencie je pozrieť sa na tému motivácie z rôznych aspektov a v rôznych oblastiach vzdelávania dospelých. Konferencia je určená pre odborníkov a odborníčky v oblasti vzdelávania dospelých, registrovaných užívateľov a užívateľky platformy EPALE a pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o aktuálne trendy vzdelávania dospelých na Slovensku a v zahraničí. Konferencia je súčasťou dlhodobých aktivít EPALE Slovensko v rámci budovania komunity odborníkov v oblasti vzdelávania dospelých a úsilia zvýšiť účasť dospelej populácie Slovenskej republiky na vzdelávaní.

Kapacita podujatia je limitovaná, preto Vás žiadame o vyplnenie registračného formulára. Registrácia na konferenciu je otvorená do 9. marca 2022, do 14:00 hod. alebo do naplnenia maximálnej kapacity podujatia.

Podujatie sa uskutoční v režime „Základ“ – pre všetky osoby bez ohľadu na ich prípadné očkovanie, prekonanie choroby či výsledok testovania.

Tešíme sa na osobné stretnutie!

Tím EPALE Slovensko 

Skip to content