Vyhľadať
Close this search box.

Konferencia na vysokej úrovni o kvalite a efektívnosti učňovskej prípravy a medzinárodných pracovných normách pre učňovskú prípravu

Európska aliancia pre učňovskú prípravu (EAfA), Európska komisia a Medzinárodná organizácia práce (ILO) organizujú 15. a 16. marca 2021 od 10:30 do 13:00 online konferenciu na vysokej úrovni o kvalite a efektívnosti učňovskej prípravy (EU) a medzinárodných pracovných normách pre učňovskú prípravu (ILO)..

 Podujatie zhodnotí prácu, ktorú vykonali EÚ a ILO pri stanovovaní štandardov kvality pre učňovskú prípravu. Preskúma národné reformy učňovskej prípravy, ktoré sa vykonali s cieľom zabezpečiť kvalitné a efektívne učňovské vzdelávanie v prospech učiacich sa aj  zamestnávateľov.

Hlavné príspevky prednesú európsky komisár pre pracovné miesta a sociálne práva Nicolas Schmit a generálny riaditeľ ILO Guy Rydera. Konferencie sa zúčastnia aj ďalší významní rečníci z Európskej komisie, ILO, Európskej nadácie pre odborné vzdelávanie (Cedefop), UNESCO, Európskej konfederácie odborových zväzov, BusinessEurope, SMEunited, Medzinárodnej organizácie zamestnávateľov, Medzinárodnej konfederácie odborových zväzov, Európskej siete pre učňovskú prípravu, národných vlád a inštitúcií z Európy, Ázie a Afriky vrátane Indie, Južnej Afriky, Tanzánie, Flámska, Grécka, Číny.

Na podujatie je možné zaregistrovať sa TU.

Program podujatia

Skip to content