Vyhľadať
Close this search box.

Poznáme výhercov 2. ročníka súťaže pre stredné školy „Garden Semmelrock“.

Aktuálne už 2. ročník „Garden Semmelrock súťaže“ určený pre žiakov stredných škôl,  v zameraní na staviteľstvo a krajinnú tvorbu je úspešne ukončený. Jej cieľom je podpora zvýšenia záujmu žiakov o zapojenie sa do súťaže v zameraní na staviteľstvo a krajinnú tvorbu, prehlbovanie vedomostí a zručností žiakov, podpora súťaživosti žiakov a získavania skúseností pri prezentovaní svojich výsledkov. Aktívne podporuje spojenie teoretických vedomostí  s hospodárskou praxou.

Súťaž organizuje firma Semmelrock Stein+Design Dlažby, Sereď, partnerom Štátny inštitút odborného vzdelávania.  Do súťaže sa tento rok prihlásilo: 15 škôl, 108 projektov.  5 členov odbornej komisie posúdilo všetky prihlásené projekty a museli  uznať, že to tento rok  nebolo vôbec jednoduché. Projekty boli vypracované na výbornej kvalitatívnej úrovni a bolo vidieť veľký posun zo strany študentov a škôl v tomto ročníku.

Výhercovia 2. ročníka súťaže “Garden Semmelrock” podľa jednotlivých kategórií sú nasledovní:

  • Rodinný dom: Marek Bajcura, SPŠ Stavebná Prešov
  • Horská chata: Radovan Živický, SPŠ Techniky a Dizajnu Poprad
  • Suché jazierko: Sára Otrubová, Patrik Sojčák, SPŠ Stavebná Žilina
  • Študovňa v prírode: Andrej Lanák a Sebastián Masarovič, Trnava
  • Špeciálna cena: Betušťáková, Knapčíková, Liptovský Mikuláš

Víťazné projekty sú publikované  na webovej stránke: https://www.semmelrock.sk/pozname-vyhercov-2-rocnika-sutaze-garden-semmelrock/ a súťažné propozície a partnerstvo ŠIOV na https://siov.sk/wp-content/uploads/2020/01/Garden_semmelrock_2rocnik_statut.pdf

 

Na záver, patrí poďakovanie všetkým zúčastneným školám, učiteľom, študentom, za ich čas, záujem a energiu  zapojenia sa do našej súťaže.

 

 

Skip to content